Kochane Dzieci i Kochani Rodzice,

jestem z Wami, myślę o Was i tęsknię….

 Życzymy Wszystkim dużo zdrowia, optymizmu i wzajemnego wspierania się. Chcąc Wam umilić czas pobytu w domu, przygotowałam dla Was kolejny zestawy zadań i ćwiczeń do efektywnego spędzania czasu, w którym nie uczęszczacie do przedszkola.

 Zachęcam do wspólnej nauki poprzez zabawę.

Powodzenia… Wasze Pani

Szkoła Podstawowa w Otrębusach – im. Włodzimierza Puchalskiego

Drodzy Rodzice

Bardzo prosimy o zmobilizowanie swoich pociech, a naszych uczniów, żeby zapoznali się z wiadomościami przesyłanymi przez e-dziennik LIBRUS dotyczącymi zalogowania się na platformie DISCORD.

 

Bądźcie superbohaterami: zostańcie w domu!

Kochane dzieci każda wasza aktywność ma swoje walory edukacyjne. Bardzo się cieszę i jest mi bardzo miło, że pracujecie w domu i się przy tym dobrze bawicie. Nadal zachęcam was do korzystania z moich propozycji. Waszą kreatywność umieszczę na naszej stronie internetowej.

Beata Dobrowolska GALERIA

Dzień dobry!

Propozycja na dziś to kodowanie.

Zadanie 1 Zadanie to usprawni koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę małą, a także rozwinie spostrzegawczość Waszych dzieci.

Potrzebujecie

 

Aktualności -

Szczegółowe informacje o egzaminie ósmoklasisty dostępne są na stronach internetowych CKE (www.cke.gov.pl) oraz okręgowych komisji egzaminacyjnych.

 Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele mogą z tych stron nieodpłatnie pobrać:

Próbny egzamin ósmoklasisty - Obrazek 1

W dniach 30.03-01.04.2020 r.zostanie przeprowadzony próbny egzamin ósmoklasisty w Naszej Szkole, w związku z tym w poniedziałek- 30.03,wtorek- 31.03 i środę - 01.04 nie prowadzimy zdalnego nauczania w klasie VIII.
 

Witam w piątek

Śniadanko zjedzone? Rączki, ząbki i buziale umyte? to zapraszam na dzisiejsze zajęcia

Zadanie nr 1

Dzisiaj będzie plastycznie. Prace plastyczne, twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka. Rozwój wyobraźni, zdolności manualnych, możliwość wyładowania emocji, a to wszystko dzięki sztuce. Warto pamiętać, że plastyka to nie tylko kartka papieru w formacie A4 i kredki, ale

Znalezione obrazy dla zapytania: ważna informacja dla odziału przedszkolnego

Szanowni Rodzice, Drogie Przedszkolaki!

Każdego dnia przygotowuję dla Was materiały do nauki i zabawy w domu. Poprzez maila grupowego będziecie mogli korzystać z opracowanych dodatkowych pomocy i narzędzi, pisać do mnie, wysyłać zdjęcia Waszych prac domowych Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mieć stały kontakt ze mną.

adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Hasło do skrzynki wyślę poprzez sms.

Niebieska grafika z tekstem na białym tle: Kształcenie na odległość – poradnik dla szkół

Szanowni Państwo 
 
w związku z ogłoszeniem stanu epidemii przygotowaliśmy rozporządzenia, które umożliwiają organizację oraz realizację procesu kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Chcąc wesprzeć organizację tego procesu, opracowaliśmy również poradnik zawierający wskazówki oraz inspiracje, jak prowadzić kształcenie na odległość.
 
Zachęcam Państwa do korzystania z poradnika oraz proszę o udostępnienie go nauczycielom z Państwa placówki. Informator można pobrać również ze strony internetowej MEN.
 
Dziękuję Państwu za wszystkie wysiłki i starania, dzięki którym uczniowie mogą w obecnej sytuacji kontynuować edukację w domu.
 
_Z wyrazami szacunku_
 _Dariusz Piontkowski_
 _Minister Edukacji Narodowej_