Przedszkole Samorządowe nr 65 w Białymstoku: DZIEŃ DZIECKA 2017    

Życzymy, aby uśmiech gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był niesamowity, wyjątkowy oraz niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby wspominać ja z radością. Czerpcie pozytywną energię ze słońca, kapiącego deszczu i pięknego uśmiechu innych. Rozwijajcie pasje, talenty, korzystajcie z beztroskiej zabawy, przeżywajcie niesamowite przygody, spełniajcie marzenia po prostu bądźcie SZCZĘŚLIWI !!!

                                                                                                                                Dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy

                                                                                                                                Szkoły Podstawowej w Starochęcinach

 

Powiększ obraz:

Od 1 czerwca br. umożliwiamy konsultacje z wszystkich przedmiotów dla uczniów klas I - VIII. 

Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej.

Konsultacje odbywają się w terminach zgodnie z harmonogramem umieszczonym poniżej. 

HARMONOGRAM KONSULTACJI OBOWIĄZUJĄCY OD 1 CZERWCA 2020 R.

 

Szkoła Podstawowa nr 29 w Częstochowie - Konsultacje dla uczniów i ...

Na podstawie rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej od 25 maja 2020r. uczniom klas VIII realizującym kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej, zapewnia się konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne. 

W związku z powyższym zapraszam do zapoznania się z harmonogramem konsultacji i procedurami ich organizacji w naszej szkole:

HARMONOGRAM UDZIELANIA KONSULTACJI DLA UCZNIÓW KLASY VIII

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STAROCHĘCINACH W RAMACH ORGANIZOWANIA KONSULTACJI  DLA UCZNIÓW KLASY VIII OD DNIA 25.05.2020

Załącznik nr 1 -OŚWIADCZENIE RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Załącznik nr 2 - DEKLARACJA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Załącznik nr 3 - ZGODA RODZICA NA CODZIENNY POMIAR TEMPERATURY U DZIECKA

 

Drodzy rodzice, kochane przedszkolaki

Kolejna porcja zdjęć za którą bardzo dziękuję :)Miło mi Was widzieć 🙂 

Pozdrawiam serdecznie i do szybkiego zobaczenia 🙂

Oto kolejna fotorelacja.

Ściskam,

pani Beata

W dniu 18 maja świętujemy 100 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. W związku z tą wyjątkową rocznicą uczennica klasy IV- Martyna Kozieł wykonała pracę plastyczną, aby upamiętnić naszego wielkiego Rodaka.

https://drive.google.com/file/d/1yS44ILlDwoAgvZAwed3LBthgwst6pGrz/view?usp=sharing

 

 

Drodzy Uczniowie
w związku z sytuacją epidemiologiczną niestety w szkołach nie odbędą się uroczyste obchody Dnia Matki. Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach ma dla uczniów i ich mam propozycję.
 
 Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału.

Kochani, dziś piątek, a więc kolejny tydzień się kończy. Kończą się też nasze spotkania tutaj. Od poniedziałku zapraszam na spotkania na platformie Office 365 Microsoft Teams.

Jesteście gotowi do pracy ?? Zaczynamy 🙂

Czy można żyć bez muzyki? – można, ale co to za smutne życie. Muzyka dodaje naszemu życiu wielu barw, rozwija nasze emocje i odkrywa to co w nas ukryte. A więc sprawdźmy co nam w duszy gra?

  1. Posłuchajcie piosenki „Skaczące nutki” i odpowiedzcie na kilka pytań

Dzień dobry w czwartek!

Na dobry początek dnia, troszkę się poruszamy. Rodziców proszę o przeczytanie poniższego tekstu a Was, drogie dzieci o wykonanie czynności podanych w nawiasach. Do dzieła!

Jest pogoda, słonko świeci, dziś na łąkę idą dzieci – raz, dwa, trzy. 
(dzieci maszerują rytmicznie klaszcząc w dłonie)

A tu nagle

Szanowni Państwo
rodzice dzieci uczęszczających do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i żłobka prowadzonego przez Gminę Chęciny

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020r., poz. 780) oraz Wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego od dnia 06 maja br. otwarte mogą być przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych oraz żłobki. Z informacji przekazanej przez stronę

Dzień dobry Robaczki! Czy wyspani i gotowi na kolejną dawkę ćwiczeń i zadań? Spójrzcie przez okno , jaką mamy dziś pogodę? A czy wiecie jaki miesiąc w kalendarzu mamy? A jaki dzień tygodnia dziś? ile dni zostało do weekendu ? Powtórzcie , proszę wszystkie dni tygodnia po kolei . A może komuś uda się się wymienić wszystkie miesiące?

Na powitanie i poranną rozgrzewkę – ,, Zumba ” 

Kochane Przedszkolaki, drodzy Rodzice,

przed nami kolejny tydzień nauczania na odległość. Cieszę się bardzo, że tak wiele z Was korzysta z propozycji zabaw, które tu zamieszczam. Po rozmowach telefonicznych z Waszymi rodzicami wiem, że macie się dobrze, ale tęsknicie już za spotkaniem z przedszkolem. Może już niedługo się spotkamy? A póki co zapraszam do działania. Wczoraj był Dzień Strażaka. Z pewnością, gdybyśmy mogli, zaprosilibyśmy do naszego przedszkola tych dzielnych gości. Ale nic straconego – będą kolejne spotkania.

Weź do ręki coś, co posłuży ci za kierownicę strażackiego wozu.