Znalezione obrazy dla zapytania pge vive

Nasi uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli 08.12.2019 roku w wyjeździe na mecz PGNiG Superligi. Mecz naszej drużyny PGE VIVE Kielce odbył się w Hali Legionów na ul. Bocznej. Przeciwnikiem kielczan była Sandra Spa Pogoń Szczecin. 

Mecz zakończył się jedną z najwyższych wygranych naszej drużyny w tym sezonie, w dodatku odniesiony na sporym luzie - 45: 28 (24:16). Widowisko było bardzo porywające, szczególnie w końcówce meczu kielczanie przeprowadzili kilka spektakularnych akcji zakończonych zachwycającymi bramkami. Oprócz wspaniałego widowiska ten wyjazd był okazją do spotkania się i integracji całych rodzin lokalnej społeczności. Warto wspomnieć, że na to wydarzenie na hasło SP Starochęciny wszyscy mięli zapewnione darmowe wejściówki. Było to możliwe dzięki temu, że NASI uczniowie stanęli na podium zawodów sportowych o
zasięgu wojewódzkim organizowanych przez SCDN w Kielcach i Urząd Marszałkowski - „Dziecięca piłka ręczna” GALERIA