Znalezione obrazy dla zapytania: puchary sportowe gif

W poniedziałek 09.12.2019 r. na hali sportowej przy ul. Krakowskiej w Kielcach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. W turnieju wzięło udział siedem drużyn: SP Nowiny, SP 25 Kielce I, SP Jaworznia, SP 25 Kielce II, SP Białogon, Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach oraz SP Starochęciny.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozegrane zostały „każdy z każdym”. Zawodnicy Szkoły Podstawowej w Starochęcinach zdecydowanie wygrali swoją grupę pokonując:                                                                                 SP 25 Kielce II – SP Starochęciny – 1:4                                                                                                                                Kolegium Szkół Prywatnych – SP Starochęciny – 1:8                                                                                                                     W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z drużyną Nowin ulegając im 3:0. W pojedynku o trzecie miejsce drużyna                      SP Starochęciny pokonała SP 25 Kielce II – 1:0 i otrzymała z rąk Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty puchar za trzecie miejsce, pamiątkowe medale oraz upominki.