Znalezione obrazy dla zapytania rajd pieszy

    Cudowna, jesienna aura, wyjątkowo ciepło grzejące  jeszcze słońce i mnogość barw otaczającej nas przyrody,  zachęciły wszystkich uczniów i nauczycieli, do udziału  w pieszym rajdzie jesiennym.

W czwartkowy poranek  - 17 października 2019 roku,  ubrani w sportowe stroje i zaopatrzeni w zapasy napojów, jedzenia   i dobrego humoru , zebraliśmy się w  naszej szkole , gotowi wyruszyć na wędrówkę . Swoją wyprawę rozpoczęliśmy od krótkiej przejażdżki szkolnym busem, który dowiózł nas do miejscowości Brzegi,  skąd rozpoczęła się nasza oficjalna  rajdowa trasa.

    Marsz rozpoczęty w  Brzegach kontynuowaliśmy przez miejscowość Żerniki,  kierując się leśnym szlakiem w stronę miejscowości Choiny. Już na początku trasy, naszym oczom ukazał się  cudowny, malowniczy , pagórkowaty krajobraz roztaczający się  z pobliskiej górki. Na horyzoncie mieliśmy Zamek Chęciński.

Wędrując leśnymi dróżkami  zachwycaliśmy się nie tylko  bogactwem i wielobarwnością jesiennego lasu, ale i  wspaniałym, leśnym powietrzem.

Większość uczestników wyprawy wytrwale szukała  grzybów,  ale tylko nielicznym udało się coś znaleźć.  Wygląda na to,że pora grzybowa już za nami.

W międzyczasie zatrzymywaliśmy się na krótkie odpoczynki, gdyż dla najmłodszych uczestników  rajd był dużym wyzwaniem.

   Po dotarciu do miejscowości Choiny,  na wszystkich zmęczonych już wędrówką, czekała miła niespodzianka – najprawdziwsze wielkie ognisko.

 Jeszcze tylko kilka gałązek chrustu do zebrania i mogliśmy rozpocząć pieczenie kiełbasek.