Znalezione obrazy dla zapytania dzień nauczyciela

Piątek  - 11 października 2019 roku był dniem szczególnym dla całej społeczności  uczniowskiej, kadry nauczycielskiej oraz pracowników   obsługi  SP w Starochęcinach. 

To właśnie w piątek uroczyście świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. 

W pięknie udekorowanej sali  odbyła się okolicznościowa   akademia, w której uczestniczyli wszyscy uczniowie, pracownicy obsługi, nauczyciele pracujący w naszej szkole oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Uczniowie,  ubrani w galowe stroje, zaprezentowali  ciekawy, ale i okraszony dawką humoru program artystyczny, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 Dyrektor szkoły -   pan Tomasz Dziurzyński   w swoim przemówieniu, zwrócił się do wszystkich nauczycieli , z ciepłymi i serdecznymi  słowami podziękowania za dotychczasową pracę    oraz życzeniami wielu sił, cierpliwości, sukcesów i wytrwałości w dalszej pracy. Również w stronę pracowników obsługi skierował  podziękowania za ich zaangażowanie i sumienność w pracy.

Miłym akcentem uroczystości były także  drobne prezenty, w postaci  okolicznościowych kubeczków, ufundowane przez Radę Rodziców, a wręczane nauczycielom przez ich wychowanków.

Akademię  zakończyły piękne  życzenia wyśpiewane przez wszystkich uczniów.