Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj gif

6 grudnia dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Starochęcinach już od rana niecierpliwie czekały na Mikołaja. Nagle Mikołaj się pojawił  i zaczął obdarowywać ich słodyczami. Pamiętał też o wszystkich obecnych w przedszkolu Śnieżynkach. Kiedy pierwszy Mikołaj już się pożegnał, w okno zastukał drugi Mikołaj. Zdumione i jednocześnie zaskoczone przedszkolaki zaprosiły go do sali. Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały od Mikołaja piękne prezenty.  Maluchy zaśpiewały w podziękowaniu  piosenkę „Dziadzio Mikołaj” i obiecały, że będą grzeczne przez cały rok. Był to wspaniały dzień dla najmłodszych dzięki zaangażowaniu dorosłych pomocników Świętego Mikołaja: Śnieżynek i Elfów.

Podobny obraz

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku.

Znalezione obrazy dla zapytania zapasy gif

1 grudnia 2018 roku na hali sportowej w Chęcinach odbył się turniej zapaśniczy o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny.

Ośrodek Myśli Obywatelskiej i Patriotycznej

30 listopada 2015 roku uczniowie siódmej i ósmej klasy ze Szkoły Podstawowej w Starochęcinach wyjechali do Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach. Odbyła się tam specjalnie dla nich przygotowana przez pracowników ośrodka bezpłatna lekcja historii.

Dzieciaki do Rakiet

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy nasza szkoła przystąpiła do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy. Aby go zdobyć musimy zebrać jak największą liczbę głosów na nasz filmik prezentujący grę w "ganiańca". Prosimy o obejrzenie flmiku i oddanie głosów TUTAJ

Znalezione obrazy dla zapytania tenis stołowy gif

21 listopada 2018 roku na hali w Biczy odbyła się pierwsza runda Ligi Tenisa Stołowego.

Znalezione obrazy dla zapytania san damiano chęciny

W dniu 21 listopada odbyły się warsztaty profilaktyczne dotyczące uzależnień, w których brali udział uczniowie klasy V, VII i VIII. Zajęcia poprowadził o. Paweł Chmura z podopieczną ośrodka „San Damiano” w Chęcinach. Młodzież podczas pogadanki dowiedziała się jak ważne w naszym życiu są emocje i jak trudno jest je nazywać. Wysłuchała historii Basi (podopiecznej ośrodka), która wpadła w sidła nałogu i walczy o to żeby się z nich wydostać.

Znalezione obrazy dla zapytania teatrzyk kukiełkowy królowa śniegu

16 listopada 2018 roku naszą szkołę odwiedził teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt. „Królowa Śniegu”. Piękne kukiełki, barwna sceneria ukazująca zmienność pór roku oraz efekty dźwiękowe sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy wielkiej przyjaźni Kaja i Gerdy, wystawionej na ciężką próbę przetrwania za sprawą czarów rzuconych przez złą Królową Śniegu.

Śniadanie Daje Moc to program edukacyjny organizowany przez Partnerstwo dla Zdrowia – wyjątkową koalicję firm Biedronka, Danone, Lubella i Instytutu Matki i Dziecka, która działa od 2006 roku. Celem Partnerstwa jest przeciwdziałanie niedożywieniu dzieci w Polsce oraz propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych. Jednym z działań Partnerstwa jest organizacja programu edukacyjnego Śniadanie Daje Moc dla uczniów klas 0-3 szkół podstawowych.

Wyjątkowa konferencja szkoleniowo-informacyjna - Myślę pozytywnie - Edukacja dla Zdrowia Psychicznego.

Serdecznie zapraszamy rodziców oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem edukacji i wsparciem procesów

wychowawczych do wzięcia udziału 26 Listopada 2018, 15:00-19:00 (Poniedziałek)

Dowiedz się więcej i zgłoś swój udział TUTAJ

Znalezione obrazy dla zapytania 100 lecie niepodległości plakat

W związku z 100 rocznicą Odzyskania Niepodległości uczniowie naszej szkoły zorganizowali uroczystą akademię. Przypomniała nam ona o tragicznych kartach naszej historii od rozbiorów do szczęśliwego odzyskania suwerenności  11 listopada 1918 roku. Wiersze przeplatane były pieśniami patriotycznymi. W akademii wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas. Przyłączając się do akcji „Rekord dla Niepodległej” apel rozpoczęliśmy odśpiewaniem czterech zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego” o godzinie  11.11 w piątek 09 listopada.    GALERIA